Kotúče so špeciálnym antikoróznym nástrekom,ktorý spĺňa požiadavky moderných vozidiel s liatymi kolesami,kde vzhľad hrá dôležitú úlohu. Vďaka tejto antikoróznej úprave sa ušetrí čas pri výmene kotúča,pretože sa nemusí odmasťovať a čistiť ako bežné kotúče.
 

Tieto kotúče u nás nájdete podľa objednávkového čísla,ktoré končí číslom 1. Napríklad 09.7880.11.

Výhody lakovaných kotúčov

  1. Brembo ponúka novú jedinečnú technológiu antikoróznej ochrany využívajúcej UV žiarenie. Táto technológia bola pôvodne pripravená exkluzívne pre automobilky BMW a Mercedes-Benz a teraz je dostupná aj na trhu náhradnej spotreby pre stále väčšie množstvo modelov.
  2. UV antikorózna vrstva je výrazne odolnejšia proti vlhkosti,soli a vysokej teplote ako doposiaľ používané technológie lakovania.Nepracovné plochy kotúča sa po celú dobu jeho životnosti zachovávajú pôvodný vzhľad
  3. Kotúč je ihneď po vybalení z krabice použiteľný k montáži. Netreba ho ani čistiť ani odmastňovať.
  4. Všetky dôležité údaje o kotúči,ako sú minimálna hrúbka a číslo,sú teraz na jeho čelnej ploche,kde sú ľahko čitateľné.
  5. Šetrné k životnému prostrediu. Používané farby sú vodou riediteľné a neobsahujú chemické rozpúšťadla.Lakovanie pomocou UV žiarenia je energeticky úsporné.