Sme maloobchodná spoločnosť so sídlom v Brne a ďalšími pobočkami, ktoré tu sú s vami už 20 rokov. Vďaka tomu máme skúsenosti a znalosti v oblasti predaja náhradných dielov pre automobily osobné tak aj nákladné. Zaoberáme sa predajom dielov originálnych aj náhradných. Poskytujeme kompletný sortiment dielov pre vaše autá. Spolupracujeme s mnohými dodávateľmi, takže môžeme poskytnúť veľmi širokú škálu originálnych dielov výrobcov a ich kvalitných náhrad.
V našom internetovom obchode sa snažíme neustále pridávať nové časti. Ale máme prístup k mnohým značkám v náhradách a tiež na pôvodné časti. Ak nenájdete požadovanú časť alebo výrobcu v našom e-shope, prosím, kontaktujte nás a my vám zašleme našu ponúku v čo najkratšom možnom čase. Všetky diely objednané v našom e-shope je možné vyzdvihnúť v našich obchodoch zadarmo. Všetky diely, ktoré vám ponúkame, sú poskytované renomovanými dodávateľmi, máme plnú záruku na každú časť.
Sme regionálnym zástupcom spoločnosti ACI-auto Components International, S. R. O, ktorá sa zaoberá kompletným sortimentom častí auta. Ak potrebujete časti karosérie pre vaše vozidlo, stačí nás kontaktovať a my vám zašleme našu ponuku.
Máme dlhoročné skúsenosti
Sme radi, že vám pomôžeme vybrať diely
Iba renomovaní výrobcovia a kvalitné diely
Žiadne nekvalitné náhrady alebo náhrady za poctivé časti
Všetky oleje, ktoré ponúkame, sú v pôvodnom obale
Inzerujeme tovar v čo najkratšom možnom čase