BRZDOVÉ systémy HELLA PAGID ponúkajú širokú škálu bŕzd-s vynikajúcou technológiou pre najvyššie nároky. Paleta produktov obsahuje brzdové doštičky pre kotúčové brzdy, brzdové čeľuste a brzdové bubny, a zároveň neustále pridávať ďalšie položky, aby vyhovovali požiadavkám zákazníka. BRZDOVÉ systémy HELLA PAGID sú jedným z popredných nezávislých dodávateľov dielov pre brzdové systémy. Ako priamy dodávateľ máme desať rokov skúseností a kompetencií v predaji jednej z najväčších svetových obchodných organizácií. Okrem toho HELLA dodáva široký výber opotrebovacich dielov, ako je rozsiahly sortiment žiaroviek, stierky a mnoho ďalších produktov.

 

11/02/2015

Brzdové systémy sú veľmi rozhodujúcim faktorom vo vozidle z hľadiska bezpečnosti. Plánované zlúčenie značiek HELLA a PAGID po schválení orgánmi pre hospodársku súťaž vytvára jedného z popredných nezávislých dodávateľov súčiastok pre brzdový systém. Pokrývame takmer 100% stavu vozidiel v Európe s výrobou kotúčových brzdových obložení. S brzdovým obložením je ideálnou kombináciou z hľadiska vlastností trenia, a teda aj bezpečnosti, pohodlia a trvanlivosti

Naša brzdová obuv a brzdové bubny sú ideálnym riešením pre vás a vašich zákazníkov v budúcnosti pre aplikáciu na zadnej náprave. Okrem toho, pre-nasadol súpravy brzdových topánok šetrí čas počas montáže. Mazivá, brzdové čistiace prostriedky a rôzne doplnky dopĺňajú tento program. Samozrejme, po schválení orgánom pre hospodársku súťaž budeme pokračovať v práci na našom produktovom programe, aby sme optimálne spĺňali potreby zákazníkov. Plán je zlepšiť existujúci sortiment, aby bol atraktívnejší a v budúcnosti rozšíriť sortiment výrobkov s hydraulickou brzdou a vybavením dielne.