Komunikácia pri svetelnej rýchlosti. V premávke, často komunikuje prostredníctvom svetelných značiek. Spoľahlivé svetlo spoločnosti HELLA je nepostrádateľné v bezpečnosti na cestách. Zo zadných svetiel a bočných obrysových svetiel pre jasnú indikáciu polohy, cez brzdové svetlá a blesky pre bezpečnosť na cestách, na markerové svetlá, ktoré sú vysoko ostražitý pre veľkosť HELLA, pre každé vozidlo, tvar a Optimálne riešenie. A ak je termín "optimálne" je tiež otázkou technológie: potom samozrejme nájdete v našom on-line katalógu veľký výber žiarovky a LED varianty až do posledného konca svetla.

Vnútorné osvetlenie

Keď sľubujeme, že chceme priviesť svetlo do tmy, to samozrejme platí aj pre vnútorné priestory vášho vozidla. S vnútorným osvetlením z HELLA, ste bezproblémovo orientovať vo vašom vozidle aj v temnej noci. Či už číre sklo a vstavané svetlo alebo ako flexibilné lampu na čítanie-pre dobrú viditeľnosť, aj v najmenšom priestore, v ponuke spoločnosti HELLA určite nájde správne riešenie.

 

Zrkadlo

Spoločnosť HELLA zaručuje optimálnu bezpečnosť v retrospektíve. Pre všetky nákladné automobily, vozidlá autobusovej dopravy sme zhromaždili v našom online katalógu neprekonateľnú ponuku vonkajších zrkadiel. HELLA ponúka všetko, čo je ešte bezpečnejšie pre rearview: Vyhrievané zrkadlá, motoricky nastaviteľné alebo s širokým uhlom-naše zrkadlá vám dávajú najlepšiu viditeľnosť pre bezpečnú jazdu a precízne obsadenie. Naše zrkadlá sú robustné a stabilné, ale optimálne pre použitie v náročných pracovných podmienkach. A pretože sme toho názoru, že bezpečný back-Sight nesmie byť záležitosťou veku, budete samozrejme tiež nájsť vhodné zrkadlové systémy pre staršie modely.