Rozšírili sme náš sortiment štartérov a alterrozorov s novou kategóriou. Okrem renovovaných produktov a častí od spoločnosti HELLA VALUEFIT odteraz spoločnosť HELLA ponúka aj originálne nové diely. Opäť sme sa zvýšiť pokrytie v oblasti mladších vozidiel, pretože tam je živý dopyt po originálnych nových diel v tomto segmente. Pre staršie automobily už ponúkame komplexný program z jedného zdroja, ktorý pozostáva z veľkého sortimentu renovovaných agregátov a doplnkového programu VALUEFIT HELLA. Slúžime širokú škálu vozidiel, od auta a dodávkových do poľnohospodárskych a stavebných strojov-náš program pokrýva viac ako 90 percent osobných a asi 70 percent komerčných automobilov.

Výhodou je, že bez ohľadu na vek vozidla si vyberiete všetko z produktového radu HELLA. Okrem výrobných skúseností môžete využiť širokú škálu služieb a riadenia kvality použitých dielov.

To má za následok väčšiu vernosť zákazníkov. S HELLA, je to zrejmé!

Renovované produkty spoločnosti HELLA

Pokrytie viac ako 90 percent európskych vozidiel
    Renovácia podľa najprísnejší požiadavky výrobcov originálnych dielov
    Šetrné k životnému prostrediu
    Jednoduché a bezproblémové riadenie použitých dielov so systémom Advance

Náš sortiment renovovaných produktov obsahuje asi 2000 položiek, vyznačujúci sa tým, viac ako 90 percenta pokrytia a má najväčší podiel na HELLA Starter a alternátor programy. Vymieňané časti sú prevedené do priemyselnej revýroby prostredníctvom nášho osvedčeného systému použitých dielov riadenia. Výsledkom sú náhradné diely v pôvodnej kvalite, ale lacnejšie. Revýroba tiež prospieva životnému prostrediu. Návrat použitých dielov je veľmi jednoduché a je robené prostredníctvom nášho systému záloh. Náš nový online nástroj vám ponúka konečnú službu. Rýchlo a ľahko identifikuje časti, ktoré používate, a poskytuje užitočné technické informácie.

HELLA kladie špecifické požiadavky na kvalitu štartérov a generátorov:
Z renovovaných dielov do spoločnosti HELLA VALUEFIT Products to OE-nové diely, kvalita a vysoká úroveň služieb sú v popredí. Najmä v oblasti renovovaných štartérov a generátorov boli zavedené ďalšie opatrenia na zlepšenie kvality služieb a prispievanie k významnému zlepšeniu kvality výrobkov.

S našimi lídrami predaja pre strednú a severnú Európu zistíte, aké výhody ponúkajú štartéry a generátory HELLA.

 

ZDROJ: HELLA. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: http://www.hella.com/startersalternators/cs/index.html