Viac energie, menšia spotreba-aby spĺňali vysoké nároky moderných motorov, výrobcovia automobilov vyžadujú motorové komponenty maximálny možný výkon. Ropný okruh hrá ústrednú úlohu tu, pretože motor je hladký výkon môže byť zabezpečená len čistým olejom. Ak olej v systéme nie je vystavený neustálemu odstráneniu nečistôt a zvyškov spalín, nie je možné zabezpečiť ochranu motora proti opotrebovaniu. V najhoršom prípade to môže dokonca viesť k poškodeniu motora.

Ak chcete hrať pri výbere vzduchový filter, vyberte MANN-FILTER. Tieto filtre sú navrhnuté tak, aby používali moderné oleje pre vysoký výkon a môžu plniť aj tie najnáročnejšie technické požiadavky. Keďže požiadavky na aplikáciu a olej sú odlišné, filtre z MANOVHO filtra sú k dispozícii v rôznych prevedeniach.

Ak zvolíte MANN-FILTER olej Spin-on filtre, dostanete prvotriednu kvalitu a ľahkú manipuláciu. Puzdro a filtračný prvok rotačných filtrov tvoria dokonale koordinovanú jednotku, ktorá prechádza úplnou výmenou počas údržby.

V rozsiahlej expertízy spoločnosti MANN-FILTER sa zdôrazňujú osobitosti médií pre každý typ filtra:

Skontrolujte ventil: zabraňuje vyprázdneniu filtra a ropných kanálikov po vypnutí motora a zaručuje prítomnosť oleja ihneď pri štarte motora.

Ventil obmedzujúci tlak: zaisťuje prítomnosť oleja počas štartu studeného motora alebo v prípade výrazného prekročenia intervalu služieb s silne kontaminovaným olejom.

Uvolňovací prvky: umožňuje rypání a utahování otáčeného filtru.

Vysoce výkonné filtrační médium MANNOVA-FILTER bylo vyvinuto speciálně pro použití v moderním motorizovaném provozu. Díky vynikající schopnosti zachycovat špínu, vysoké znečištění materiálu a měkkost filtru v konkrétním modelu vozidla budou naše filtrační média působit v podryzných a velmi dobře využitelná a nadměrně vypotřebitelná výsledky.

 

Vďaka integrácii dodatočných funkcií alebo prvkov môže byť nákladová efektívnosť a spektrum funkcií filtračných médií ešte viac rozšírená, napr. Použitie jednosmernej membrány: Táto membrána drží olej po vypnutí motora v oleji module. V porovnaní s konvenčným návratovým ventilom namontovaným v púzdra, membránový roztok ponúka ešte rýchlejší a optimálny príjem oleja pri štarte motora.

Okrem funkčných výhod, MANN-FILTER médiá tiež prekvapuje s jeho bezpečnosť životného prostredia a prírodných zdrojov prívetivosť: Vzhľadom k tomu, že filter bývanie nemusí byť zmenený vôbec počas svojho života, jediný odpad vzniknutého počas údržby je Horľavé filtračné médium vyrobené z ľahko likvidovateľných materiálov.

ZDROJ: MANN FILTER. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: https://www.mann-hummel.com/cs/mf-cz/products/oil-filter/