Zlepšená spoľahlivosť,nižšie opotrebovanie

 

Moderné vysoko výkonné vstrekovacie systémy kladú veľké nároky na kvalitu a čistotu paliva. Palivové filtre MANN-FILTER chránia motor pred poškodením pevnými nečistotami a vodou v palive.

Palivové filtre MANN-FILTER sú tiež prispôsobené tak, aby spĺňali vysoké nároky citlivých vstrekovacích systémov a aby sa dosiahli špecifické vlastnosti alternatívnych palív, ako je bionafta. Použitie extrémne jemné filtračné médium, palivo môže byť spoľahlivo zbaviť nechcených nečistôt. Naše filtre chránia vstrekovacie systémy proti opotrebovaniu a korózii, čím pomáhajú zabezpečiť celkový hladký chod motora. Pozitívny vplyv na náklady na údržbu.

 

Spin-on filtre MANN-FILTER vám z paliva odstráni vodu a nečistoty.

Dlhá životnosť. Rýchla zmena.

Palivo Spin-on filtre MANN-formulár filtra dokonalé pripojenie puzdra a filtračného média. Toto pohodlné a kompletné riešenie umožňuje kompletnú výmenu údržby.

Naše Spin-on filtre sú k dispozícii ako vhodnú štandardnú verziu, alebo voliteľne, rôzne špeciálne vzory, napr. Na vysokotlakové zariadenia.

 

Prvky palivových filtrov MANN-FILTER

Ekologický dizajn. Prelomový dizajn.

MANN-FILTER jous palivové filtračné médium je umiestnená v samostatnom kryte zabudované do motora. Pri výmene filtra nahraďte iba filtračné médium. Toto riešenie umožňuje obmedziť množstvo vyrobeného odpadu a vplyv na životné prostredie. Pomocou moderných filtračných médií môžu byť MANTRE filtra optimálne prispôsobené zamýšľanému použitiu z hľadiska nečistôt a separácie vody a životnosti.

 

ZDROJ: MANN FILTER. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: https://www.mann-hummel.com/cs/mf-cz/products/fuel-filter/