Kotúče a platičky

Brzdové kotúče značky maXgear sú vyrobené z vysoko kvalitnej zliatiny, ktorá z nich robí porovnateľné produkty zostavené do prvovýroby. Veľmi široká škála produktov obsahuje viac ako 750 referencií. Zinok potiahnuté disky tiež zaslúži pozornosť, čím sa výrazne zvyšuje životnosť čepele.

Rad brzdových platničiek obsahuje viac ako 600 z najpopulárnejších aplikácií pre automobily a úžitkové vozidlá. Brzdové platničky MaXgear sú vyrábané podľa najvyšších štandardov, ktoré potvrdzujú ECE R90, ktoré poskytujú vysokú kvalitu výrobkov a spĺňajú všetky normy pre komponenty brzdového systému. Optimálna Trecí zmes eliminuje známky tepelného opotrebenia. Všetky platničky sú vybavené antivibračným povrchom, ktoré účinne znižujú fenomén akustickej rezonancie-pískanie.

Športové kotúče

Témou perforovaných športových diskov je čoraz obľúbenejšia medzi poľskými motoristami. MaXgear má požadovaný produkt vo svojej ponuke-MaXgear Sport disky. Okrem ohromujúci stylising efekt, hlavné výhody týchto diskov sú:

• Efektívnejšia evakuácia nečistôt a plynov,
• Vylepšené chladenie
• Rýchla odozva na depresívne brzdenie brzdového pedálu
• Znížené brzdné vzdialenosti.

Kotúče MaXgear Sport sú skvelou alternatívou k typickým brzdovým kotúčom a poskytujú výrazné zlepšenie brzdnej účinnosti a pohodlia, čo výrazne zlepšuje bezpečnosť jazdy.

Nevyžadujú použitie špeciálnych brzdových obložení a postup inštalácie je prakticky rovnaký ako pri štandardných diskoch. Je potrebné poznamenať, že umiestnenie zárezov a otvorov nie je náhodné, a ich výroba prebieha na profesionálnych CNC obrábacích strojov. Okrem toho sa každý kotúč podrobí procesu opätovného vyvažovania po spracovaní.

Máme takmer 50 z najpopulárnejších položiek v trvalom predaji. Nedostupné projekty sú okamžite individuálne objednané podľa potrieb zákazníka. Otázky, prosím, priamo na AP predajné oddelenie.

Bubny a čeľuste

Vďaka moderným výrobným metódam a starostlivo vybraným materiálom sa brzdové bubny maXgear nelíšia od kvality výrobkov počas prvého okamihu. Prísna kontrola zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť počas prevádzky. Vysoko kvalitné materiály na výrobu bubnov sú vybrané na základe ich použitia tak, aby boli opotrebované čo najnízko počas brzdenia.

Podšívka ponúka najobľúbenejšie referencie, v ktorých brzdové čeľuste a parkovacia brzda podšívka sú na najpopulárnejšie európske automobily. Starostlivo vybrané trecie zmesi ponúkajú kvalitný produkt, ktorý je charakterizovaný nadmernou odolnosťou proti oteru a vysokým teplotám.

Lanovody

Brzdové káblové kanály sú vyrobené z kvalitnej ocele, preto silné a dlhotrvajúce brzdenie nespôsobuje deformáciu. Udržiavajú svoje parametre v zime aj v lete a zároveň zabezpečujú úplný prenos brzdnej sily a bezpečnosti na ceste.

Brzdové čeluste

MaXgear brzdové čeluste sa vedia  prispôsobiť súčasným trhovým požiadavkám. Vyrobené z najvyššej kvality hliníka a liatiny, ktoré zaručujú dlhú životnosť a vynikajúci výkon v drsnom prostredí.

MaXgear výrobca exkluzívne ponúka továreň nové brzdové tčeluste, ktorých parametre sú blízko k tým z najlepších svetových výrobcov, ako je ATE, Bosch alebo TRW.

ZDROJ: MAXGEAR. MAXGEAR. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: http://www.maxgear.pl/nabdka-brzdy-o219.cz.html