Náhradné diely MEYLE-HD sú konštrukčne prepracované, aby vydržali oveľa dlhšie ako ich pôvodné náprotivky. Séria HD (od slova Heavy Duty-vysoká trvanlivosť) obsahuje viac ako 560 položiek určených na použitie v tisícoch rôznych modelov áut. "HD" vlajka v časti číslo umožňuje veľmi ľahko identifikovať tieto časti v katalógoch. Logo "HD" je tiež viditeľne vyznačené na týchto častiach a kvalita tesnenia "HD-Quality" je na ich obale.

Pre vývoj HD dielov, naši inžinieri v našej centrále Hamburg vyšetrujú citlivé časti na ich slabé miesta. Spolu s významnými výskumnými inštitútmi a technologickými partnermi sa vyvíjajú riešenia, ktoré výrazne predlžujú životnosť týchto dielov. Celkový systém vozidla alebo jeho častí nie je nikdy ovplyvnený týmto riešením, komfort a funkčnosť sú vždy plne zachované-bez kompromisov-pre zákazníkov s najvyššími požiadavkami! Nech časť MEYLE si vyberiete, môžete si byť istí, že v našej spoločnosti Wulf Gaertner autoparts AG kvalita je vždy na prvom mieste.

 

Náš cieľ je jednoznačný: Naše diely sú lepšie než originálne náhradné díly.

Od 2002, to bolo naše primárne úsilie na zlepšenie opotrebenia-odolné časti. Naši inžinieri pracujúci v našom sídle v Hamburgu analyzujú náhradné diely a vyvíjajú cielené riešenia, ktoré zaručujú dlhotrvajúcu trvanlivosť a spĺňajú najvyššie požiadavky. V rámci prémiovej značky MEYLE-HD naša spoločnosť ponúka optimalizované náhradné diely z našej vlastnej výroby s vysokým štandardom spoľahlivosti a dlhej životnosti. Všetky MEYLE diely sú vystavené viacerým kontrolám kvality a sú k dispozícii v 120 krajinách po celom svete. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na našu vysoko sofistikovanú a spoľahlivú logistiku, rýchlu a kompetentnú zákaznícku službu.

 

Dalšia výhoda: Jednotné štandardy

Jednotné normy na zjednodušenie opráv. Veľmi dlhá životnosť našich dielov nestačí. Chceme podporiť servis a garáž uľahčením a uľahčením manipulácie a montáže náhradných dielov. Vďaka štandardizácii jednotlivých dielov a komponentov sme vyvinuli časti MEYLE-HD, kde nie je potrebné používať drahé výrobky a nástroje pri ich montáži. Vďaka tejto štandardizácii a zjednoteniu technických riešení, napríklad, guľový otočný volant môže byť aplikovaný na rôzne axiálne čapy.