Optimálne zapaľovacie sviečky s vysokým trhovým pokrytím

V-line sa pravidelne prispôsobuje stavu flotily. Dnes obsahuje 45 typov zapaľovacích sviečok a ponúka vždy optimálne zapaľovacie sviečky pre viac ako 6000 aplikácií vo vozidlách – to zodpovedá trhovému pokrytiu približne 90 percenta. Vďaka systému skrátených objednávacích čísiel používaných v NGK môže byť správna Zapaľovacia zástrčka pre auto vyhľadávaná a objednaná výnimočne rýchlo.

 

Technika, ktorá hovorí sama za seba

Tri štvrtiny sortimentu pochádza z prvej produkcie. V-line tiež zahŕňa Platinum Spark sviečky alebo dvojité platinové zapaľovacie sviečky okrem štandardných zapaľovacích sviečok. 22 V-line typy majú patentovanú v-tvare zárez v centrálnej elektróde, ktorý je preukázateľne optimalizovať spaľovanie.

Zapaľovacie sviečky v líniových dielňach zaručujú nielen najefektívnejšiu prácu, ale poskytujú aj významný príspevok k ochrane životného prostredia v dôsledku zvýšenej bezpečnosti zapaľovania a zlepšeného využitia motora

 

Trhové krytie nad 90%

Osvedčený systém skrátených čísiel objednávok zaručuje rýchle vyhľadávanie vhodného typu a jednoduchého objednávania

Mnoho druhov s drahými kovmi a patentovaný V tvare V zárez

Najvyššia bezpečnosť zapaľovania, ekologické spaľovanie

 

Technologicky, tento princíp je brilantne jednoduchý-ale veľmi efektívny: V-tvarovaný zárez sa vykonáva v stredovej elektróde zapaľovacej sviečky. Zapaľovacia iskra skočí na vonkajšiu časť stredovej elektródy. V tomto bode je viac horľavá palivová zmes s vzduchom, ako v priestore medzi elektródami. A ďalšie: požadované preskakovať napätie je nižšia. Tým sa zvyšuje spoľahlivosť zapaľovania.