Výrobca autodielov Bosch patrí medzi svetových dodávateľov dielov pre automobily všetkých značiek. Objednať si môžete brzdové systémy či benzínové vstrekovania,všetky typy filtrov,remene,batérie,alternátory a celú radu ďalších produktov ako sú elektronické čidlá alebo lamda sondy.

Skupina podnikov Bosch ma vo svojom zastúpení vo viac ako 50 krajinách na celom svete a zamestnáva viac ako 250 000 ľudí. Značka má zhruba 440 dcérskych spoločností a ich výrobky sa predávajú v zhruba 150 krajinách sveta. Predávajú inovatívne a vysoko kvalitné produkty. História tejto značky sa traduje už od roku 1886,kedy ju založil v nemeckom Stttgarte Robert Bosch. V súčasnej dobe sa značja zameriava ako na automobilový priemysel a priemyslové technológie tak aj na výrobu produktov a služieb pre domáce použitie. Pod značkou Bosch dostanete ako originálne diely tak aj náhradné.

Produktová rada brzdových systémov Bosch zahrňuje viac než 10 000 položiek.Všetky súčiastky a celé systémy prechádzajú pravideľne tými najnáročnejšími testami.Zaobstarať si môžete taktiež bezrámové stierače Aerotwin s unikátnou aerodynamickou konštrukciou. Veľmi obľúbené sú zapaľovacie sviečky,ktoré zaistia rýchle zahriatie motora a prevádzkovú teplotu.