Všeobecné informácie

Ceramic Power Liquid obmädzuje viditeľne spotrebu pohonných hmôt, hlučnosť, prehrievanie motora a zaručuje zvýšenie výkonnosti, zdvojnásobuje životnosť motora, znižuje hladinu emisií vo výfukových plynocha spotrebu oleja až o 50%. Ceramic Power Liquid nieje prídavkom ale je to definitívna úprava. Výrobok sa skladá z mikroskopických keramických častíc (0,2 mikronu), ktoré sa spoja s olejom v motore vášho auta. Tieto keramické častice prejdú vplyvom teploty a tlaku všade tam, kde dochádza ku treniu. Týmto spôsobom je vytvorený nový hladký povrch a zníži trenie motora až o 90%. Z tohto dôvodu motor spotrebuje menej pohonných hmôt a jeho výkon sa zvýši až o 15%. Menej trenia znamená zníženie hlučnosti a teploty oleja a dochádza hlavne k menšiemu opotrebovaniu motora i pri veľmi zlom mazaní,napr. pri štartovaní za studena a pod.

Trvanlivosť Ceramic power Liquid

Ceramic Power Liquid nieje prídavkom,ktorý je nutný dopĺňať pri každej výmene oleja,ale jedná sa o definitívnu úpravu,ktorého účinok zostáva do prejdenia až 100.000 Km.

Spôsob použitia

Určité množstvo Ceramic Power Liquid sa pridá do motora otvorenom po doplnení oleja. Je nutné dávať pozor aby nedošlo k preliatiu nad označením maximalnou výškou. Toto je vhodné spraviť s výmenou oleja,ale Ceramic Power Liquid je možné doplniť i mimo výmeny oleja. Ďalšie informácie sú uvedené na obale.

Ceramic Power Liquid je vhodný na všetky druhy osobných áut,nákladných áut a autobusov,lodných motorov,traktorov a pod. Existuje aj špeciálny výrobok na prevodovky a diferenciály.

Technické informácie

Na uvedenom zobrazení valcov vidíme rozdiel medzi neupraveným motorom a upraveným s Ceramic Power Liquid

Vľavo sú valce nechránené. Všade vidíme normálnu farbu zliatiny, nieje tu žiadná ochrana proti opotrebovaniu motora. V pravo pozorujeme vrstvu keramiky, ktorá sa vytvorila v motore po pridaní Ceramic Power Liquid.

Nižšie v ľavo je uvedená taká istá situácia na piestoch a vidíme, že na nich a tesniacich krúžkoch chýba vrstva keramiky.

V nižšej uvedenej tabuľke je označená teplota oleja v motore. Vidíme že pri použití Ceramic Power Liquid sa teplota znižuje, k čomu dôjde vďaka odstráneniu trenia medzi časticami motora (koeficient normálneho oleja má približne 0,29-grafit alebo XXXX 0,14 a PTFE 0,04 a Ceramic Power Liquid 0,02).

 

Bez aditiva
Počet otáčok 890/MIN
Teplota oleja 78,9 °C
CO 0,39 %
HC 162 PPM
S Ceramic Liquid Power
Počet otáčok 892/MIN
Teplota oleja 69,1 °C
CO 0,30 %
HC 94 PPM

 

 


Zníženie trenia vo vnútri časti motora znamená zvýšenie jeho výkonu, čo poznáme pri zvýšení rýchlosti a pri najvyššej rýchlosti, ako je uvedené v následujúcej tabuľke:

 

 

Novo upravený povrch, vytvorený z keramiky, zmenší priestor medzi piestom a valcom, odstráni všetky nerovnosti na stenách piestu, valca a tesniacich krúžkoch. Z týchto dôvodov Ceramic Power Liquid pomôže pri zvýšení tlaku v opotrebovanom motore. Vďaka tomu a nižšej spotrebe oleja v spalovacej komore, sa znižuje hodnota emisií vo výfukových plynoch až o 50%.

 

Porovnavácie údaje P.T.F.E. Keramika
koef. trenia
koef. tepelnej straty
max. teplota odporu
teplota rozpadu
priemer častíc
pri 20°
pri 100°
priľnavosť ku kovom
mazadlo až k teplote
škodlivý odpad
ca. 0,04
ca. 0,02
ca. 273 °C
ca. 280 °C

ca. 0,2 micron
fino a 20 micron
ne
ca. 260 °C
CFC+diossine

0,02
0,03 ÷ 0,06
1300 °C
3300 °C

0,2 micron
0,2 micron
ano

1100 °C
n/a 

 

Mali ste zlú skúsenosť s inými prídavkami? Zabudnite na to! Keramika sa používa v kozmických lodiach a taktiež vo F1. Dnes sme schopný vám ponúknuť výrobok,ktorý uspokojí všetky vaše nároky. Účinnosť Ceramic Power Liquid je zaručená fyzikálnymi zákonmi.

                                                                   KOĽKO POHONNÝCH HMOT JE MOŽNÉ UŠETRIŤ

 

Ako čítať túto tabuľku?

Najskôr je nutné poznať spotrebu vášho auta liter/100km (stĺpec vľavo). Potom sa označí počet kilometrov najazdených za jeden rok(v hornej časti). Tam kde sa pretnú dve hodnoty vychádza počet ušetrených litrov pohonných hmôt,pri použití Ceramic Power Liquid. Napr. ak auto má spotrebu 8litrov/100km a vy prejdete 35.000km za rok,vaša úspora vychádza na takmer 420 litrov! Podľa vášho spôsobu jazdy a stavu auta je možné dosiahnúť rôznych výsledkov.

Novinka! Spray Power Liquid

Jedná sa o výrobok, ktorý veľmi účinne a rýchlo pôsobí na vyčistenie karburátora, ventilov, spalovacieho priestoru a piestnych krúžkov. Po takomto očistení váš motor nájde pôvodnú silu, vytvára menej emisií vo výfukových plynoch a spotrebuje menej pohonných hmôt. Použitie Spray Power Liquid je veľmi jednoduché. Doporučujeme po kazdých 15.000km


Komentáre:
*****

Použili sme Ceramic Power Liquid v našej skúšobne na autách určeným k závodeniu. Výsledky boli výborné. Môžem zaručene potvrdiť, že výrobok je vhodný pre všetky typy motorov.


Daniele Nergente, sportovní přípravna-Verona
*****
 

Vyskúšal som na našich autách Ceramic Power Liquid a môžem potvrdiť zníženie spotreby pohonných hmôt o 15% a veľké zníženie hlučnosti. Doporučujem Ceramic Power Liquid všetým vodičom a všetkým kolegom mechanikom
Renzo Ferrari, majitel Nuova Veronauti-Verona
*****

Len behom roku 1996 sme predali 3000 produktov Ceramic Power Liquid a získali sme cez 3000 klientov spokojných s výhodami,ktoré im prieslo použitie Ceramic Power Liquid
Salvatore Grillo, majitel Speedy Motor-Rím
*****

V závode Panama-Aljaška 1997 sme sa ešte raz presvedčili o neprekonateľnosti  Ceramic Power Liquid. Behom špeciálnej rýchlostnej skúšky sa nám vytvorila diera v olejovej nádrži vozidla a došlo k jeho vyliatiu, nutného k mazaniu motora. V podobných situáciách neostáva nič iné len vzdať závod, pretože sa motor zničí za niekoľko sekúnd. My sme s dôverou použili výrobok Ceramic Power Liquid a pokračovali sme ďalších 7 km na plný plyn! Súťaž sme vyhrali. Po samotnej oprave diery som s motorom ktorý vydal 100% zo svojho výkonu prešiel ďalších 13.000 km cez celú severnú Ameriku...

Clay Ragazzoni