Naše predné brzdové doštičky sú popredným produktom tohto druhu na trhu, ale napriek tomu sme neustále rozvíjať ďalšie inovácie v rámci našich DS výkonnostný rozsah pre milovníkov automobilov a pretekárskych vodičov.

Výroba týchto brzdových doštičiek s výkonom zvyčajne pripísaná závodným automobilom bola inšpirovaná našimi skúsenosťami vo svete Motorsports a každodenné používanie na ceste. Brzdové doštičky série Ferodo DS poskytujú nízku rýchlosť a vysokú brzdnú účinnosť, znižujú brzdné vzdialenosti a prispievajú k lepšej manévrovateľnosti.

Tieto brzdové doštičky dosahujú závodné štandardy podrobené prísnemu testovaniu a vývoju, od laboratórnych testov až po testy dynamometra až po cestné a Racetrack skúšobné trate.

Neprekonateľná technológia pre neprekonateľné ovládače

Brzdové doštičky majú tepelnú medzivrstvu medzi trecieho materiálu a podkladovou doskou, ktorá pomáha rozptýliť teplo z brzdového systému počas vysokého brzdenia. Tým sa zabráni problémom súvisiacim s extrémnymi podmienkami, ako sú prehriatie, poškodeniu brzdových strmeňov a oslabeniu brzdného efektu.

Vynikajúce vlastnosti obnovy brzdného efektu po kontakte s vodou znamenajú, že rýchlo získate maximálnu efektivitu a nestratíte kontrolu nad vozidlom. Aplikované protiopatrenia proti otáčaniu zabezpečujú, že nedochádza k riziku brzdného brzdenia.

PŘEJDĚTE NA WEBOVÉ STRÁNKY FERODO RACING

Ferodo – závodné značky

Vysoká kvalita produktov Ferodo určených na závodné účely bola známa už mnoho rokov. Náš špeciálny výskumný závodný tím neustále vyvíja inovatívne brzdnú techniku, ktorá prináša konkurenčnú výhodu závodným tímom na celom svete. Navštívte Ferodo preteky na www.ferodoracing.com pre viac informácií.

Výhody v skratke

ZÁVODNÉ: predstavenie kvalita pretekov v súlade so smernicou EÚ R90 pre homologáciu a používanie na cestách
    OSVEDČENÉ: prísne testované na cestách a závodných obvodoch
    BEZPEČNOSŤ: brzdná dráha je kratšia ako predný konkurent
    JEDNODUCHOSŤ: jednoduchá montáž, všetky spojovacie prvky v cene

 

ZDROJ: FERODO. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: http://www.ferodo.com/cs-cz/Produkty/Desticky/Pages/DS-Performance.aspx