Vždy máte brzdnú dráhu v ovládacom prvku

Pri testoch sa brzdové doštičky Ferodo Premier dosiahli pozoruhodných 22-metrov kratšie priemerné brzdné vzdialenosti (od 160 m/h do 0) ako náš hlavný konkurent. Pozrite si výsledky dosiahnuté v našich testoch maximálnej záťaže.

Pokrytie umožňuje ovládať všetko

V Európe je zahrnutých 99% vozidiel, takže máte k výberu širokú škálu náhradných dielov. Neúnavne pracujeme na inovácii a rozvoji, aby sme zaistili, že máte vždy prístup k najnovším produktom s najlepším pokrytím.

S technológiou, máte všetko pod kontrolou

Zloženie trecieho materiálu zodpovedajúceho typu vozidla zaručuje dokonalú kontrolu vozidla a minimálnu brzdnú dráhu. Podložky a skosenie znižujú hluk a zároveň zabezpečujú plný výkon.

Mimoriadna odolnosť a zníženie opotrebenia sa dosahuje skutočnosťou, že zloženie trecích materiálov presne súvisí s typom aplikácie vozidla. Špeciálne vyrobené tepelné základne zabezpečujú vynikajúci odvod tepla a znižujú tak možnosť zníženia brzdného efektu.

Homologované pre najpredávanejšie auto v Európe

Ferodo produkty sú namontované v Volkswagen Golf, Najpredávanejšie automobily v Európe, ale aj v iných najpredávanejších modelov, napr. Ford Focus alebo Renault Clio. V skutočnosti, Federálny Mogul je svetovým lídrom v oblasti primárnej produkcie trhu, renomovanej značky s dlhou históriou inovácií.

Naše ubezpečenie, že každá brzdová vložka Ferodo je dodávaná so všetkými potrebnými doplnkami na inštaláciu v súlade s parametrami primárnej výroby. Naše dosky spĺňajú R90 normy a prechádzajú rozsiahlym výskumom a testovaním v laboratóriu a na cestách, aby spĺňali kritériá primárnych výrobcov. Brzdové doštičky budú pripravené na použitie, čo znamená, že dosiahnu maximálnu účinnosť po jednej alebo dvoch brzdách a vždy si zachovávajú jedinečné vlastnosti pri akejkoľvek teplote a v drsných podmienkach.

Rýchly pohľad na výhody

BEZPEČNOSŤ: kratšie brzdné vzdialenosti ako hlavní konkurenti
    Kvalita: spĺňa parametre primárnej výroby a prekračuje normy predpisov
    JEDNODUCHOSŤ: jednoduchá montáž vo viac ako 99% vozidiel v Európe
    ÚČINNOSŤ: Vynikajúca odolnosť proti vyblednutiu pri brzdení a rýchlom zotavení po kontakte s vodou
    TRVANLIVOSŤ: trvanlivosť a zníženie opotrebovania kotúča
    TICHÁ prevádzka: vlastnosti tlmenia hluku pre pohodlie vodiča

 

ZDROJ: FERODO. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: http://www.ferodo.com/cs-cz/Produkty/Desticky/Pages/DS-Performance.aspx