RepSet DMF (Dual Mass Flywheel) je doplnením k už existujúcím opravarenským sadám Luk RepSet a LuK RepSetPro!
Tieto nové sady ponúkajú kompletné riešenie, pretože obsahujú všetky diely potrebné pre profesionálnu opravu spojky. Vedľa spojkovej lamely a prítlačného kotúča spojky obsahujú aj dvojhmotný zotrvačník, vypínacie ložisko popr. hydraulické centrálne vypínacie ložisko, vodiace púzdro (pokiaľ je súčasťou programu Schaeff ler Automotive Aft ermarket) a všetky potrebné skrutky pre upevnenie dvojhmotného zotrvačníka na kľukovú hriadeľ, a to všetko v kompletnej sade.
Druhé prevedenie RepSet DMF obsahuje DFC spojku (Damped Flywheel Clutch), tzn. už predom zmontovanú jednotku obsahujúcu dvojhmotný zotrvačník, prítlačný kotúč, spojkovú lamelu a upevňovacie skrutky. Súčasťou balenia RepSet DMF je i v tomto prípade konvenkčné vypínacie ložisko alebo hydraulické centrálne vypínacie ložisko!
Týmto spôsobom sú vylúčené problémy, které nastávajú v niektorých prípadoch v dôsledku kombinácie komponentov spojky rôznych výrobcov. V RepSet DMF sú obsiahnuto zladené a vzájomne prispôsobené diely, nemôžu teda vzniknúť žiadne chyby s priradeným jednotlivých komponentov. Pre opravy tak vznikajú nasledujúce výhody:

  • • Optimálna úroveň servisu - všetky diely pochádzajú od jedného dodávateľa a sú vzájomne prispôsobené
  • • Odstránenie technických problémov, ktoré môžu vzniknúť kombináciou dielov rôznych výrobcov
  • • Pri oprave sú k dispozícii všetky potrebné diely, predchádza sa tak možným technickým problémom v prípade nevymenenia niektorého z komponentov
     

Výrobcovia: Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Chrysler, Mercedes, Nissan, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo 

Objednacie č.: 600 0001 00 až 600 0070 00

Celý článek najdete zde v PDF