História značky SACHS sa začína písať v roku 1894. ZF Servis dodáva SACHS originálne diely pre všetky možné tipy aplikácií ktoré pokrývajú všetky tipy vozidiel nielen európských ale aj ázijských.

V našej ponuke nájdete od značky SACHS:

  • Kompletné spojkové sady
  • Spojkové sady - lamela a prítlačný tanier
  • dvojhmotné zotrvačníky
  • Hlavné a pomocné spojkové valce
  • Tlmiče a ich kompletné príslušenstvo
  • Horné uloženie
     

SACHS Super Touring

Klasické tlmiče značky SACHS, ktoré sú vyrábané podľa špecifikácií dielov,preto poskytujú také isté vlastnosti ako originálné tlmiče.využívajú sa moderné postupy a materiály pri výrobe tlmičov. Môžu byť jak plynokvapalinové tak aj kvapalinové podľa typu vozidla.

SACHS Advantage

Ide o vyššiu radu tlmičov značky SACHS ktoré sú určené pre osobné vozidlá. Sú konštruované pre veľmi vysoké nároky pri akýchkoľvek jazdných vlastnostiach...Tieto tlmiče sú tvrdšie ako rada Super Touring

SACHS XTend

Špeciálna spojka so samonastavitelným prítlačným tanierom,ktorý má veľký vplyv na predĺžené doby používania spojky.

SACHS dvojhmotný zotrvačník

Dvojhmotný zotrvačník sa skladá z primárneho a sekundárneho zotrvačníka. Primárny je pripevnený ku kľukovej hriadeli,na ktorom je pripevnený ozubeny prsteň pre štartér. Sekundárny je upevnený na primárny zotrvačník pomocou oddelených axiálnych a radiálnych klzkých ložisiek,ktoré umožnňujú nezávislí pohyb oboch zotrvačníkov.Medzi zotrvačníkmi je veľmi efektívny pružinový tlmiaci systém,naplnený mazivom,ktorý sa skladá z rôznych pružinových jednotiek,uložených v pružinových sedlách,ktoré taktiež bránia zablokovaniu pružín. Dvojhmotný zotrvačník má viacstupňovú charakteristiku pružín. Prvý stupeň využíva mäkkých pružín pre hladké štartovanie a vypínanie mototra. Druhý stupeň ma pevnejšie pružiny,ktoré zaisťujú tlmenie kmitov počas bežnej jazdy.